ReferenceVýstava o historii staré americké nemocnice v Kuwaitu

1. etapa - Instalace v ČR

Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls Kuwait - Orange controls
Klient:Výstava o historii staré americké nemocnice v Kuwaitu
Název:1. etapa - Instalace v ČR
Rok realizace:2010
Finanční objem:7 500 000,- Kč

Popis:

Pro společnost SPACE FILMS jsme realizovali dodávku řídícího systému a audiovizuální techniky pro expozici s názvem "Výstava o historii staré americké nemocnice v Kuwaitu". Celá realizace byla rozdělena na dvě části z nichž první část spočívala v instalaci a předvedení expozice v provizorních prostorách průmyslové haly v Praze 6 - Vokovicích Kuwaitskému investorovi. Po odsouhlasení provedení a celkové koncepce v srpnu 2010 se přistoupilo k instalaci v již finálních prostorech v Kuwaitu, kde byla realizace dokončena v únoru 2011.

Společnost Orange controls v rámci této zakázky dodávala kompletní vybavení audio vizuální technikou, distribučním systémem pro odbavení jednotlivých projekcí a řídící systém pro obsluhu celé expozice. Celý projekt byl zpracován s ohledem na jednoduchou a komfortní obsluhu požadující minimální nutnost udržby. Z toho důvodu jsme v expozici využili revoluční projektory Casio řady XJ využívající laserový a LED světelný zdroj. Tyto projektory vynikají vysokou životností světelného zdroje (až 20.000 hodin) díky čemuž není nutná jeho častá výměna jak je běžné u ostatních projektorů, obsahují výkonný filtrační systém a je možné okamžité vypnutí napájení bez nutnosti dochlazování.

 Pro ovládání expozice byl vybrán řídící systém od společnosti CUE do nějž jsou začleněny technologie a výrobky od společností Apollo Art, Extron, Biamp, BrightSign, Bose a dalších.

 

Popis vybavení:

Řídící systém CUE

  • 4x řídící jednotka ipCUE-delta
  • Dotykový display 8,4" touchCUE-8X22
  • 8x Klávesnice pro ovládání expozice v jednotlivých místnostech keypadCUE-8L

AV technika a signal management

  • Zařízení pro odbavení a distribuci zvuku Extron, Biamp, Apart, Bose
  • Reproduktory Bose 191 a Bose 502
  • Zařízení pro odbavení a distribuci video signálu Extron, BrightSign
  • Atypické projekční plochy MW s povrchem Sonora Regent
  • Projektory Mitsubishi XL-6600, 7x Casio XJ-A, Sanyo PDG-DXL100 s velmi krátkou ohniskovou vzdáleností
  • 12x průmyslový LCD monitor Samsung 400 DXN-2 vybavený PC pro zpracování multimedialního obsahu

Simple Control for Everyone
Orange controls