O společnosti

Společnost Orange controls s.r.o. působí na českém trhu od roku 2004, za tuto dobu se stala předním dodavatelem řešení v oboru integrovaného ovládání pro rodinné domy, hotelové a kongresové sály, auly, muzea, zasedací místnosti a jiné komerční i soukromé aplikace. Další specializací společnosti jsou komplexní dodávky audio a video techniky v rámci našich projektových řešení.

Řídicími systémy dodávanými naší společností se snažíme klientům zpříjemnit a zefektivnit obchodní jednání, prezentace, přednášky a obsluhu prezentačních technologií. O tom, že se nám tato vize daří naplnit svědčí fakt, že se mezi uživatele námi dodávaných řešení řadí stále více klientů z řad významných firem, hotelů, univerzit a vzdělávacích zařízení, státních i soukromých organizací a v neposlední řadě také soukromých osob, které řešení využívají ve svých rodinných domech pro komfortní bydlení.

Hlavní oblasti naší činnosti jsou

  • Komplexní dodávky audiovizuální techniky a řídících systému včetně návrhu vhodných zařízení, zpracování potřebných projektů, stavebního dozoru, následné realizace a záručního i pozáručního servisu.
  • Návrh, dodávky, instalace a servis řídících systémů AMX a CUE pro integrované ovládání audiovizuální techniky.
  • Vybavování firemních zasedacích místností, konferenčních sálů a rodinných domů audiovizuální technikou, elektronikou a integrovaným ovládáním.
  • Realizace komplexních audiovizuálních systémů pro výstavní pavilóny, muzea divadla a podobně. 

Od roku 2004 se společnost Orange controls stala integrátorem řídicích systémů české značky CUE, která již dlouhodobě produkuje kvalitní výrobky a řadí se tak k největším výrobcům těchto zařízení na světě. Značka CUE je na trhu od roku 1991 a stala se nositelem několika ocenění např. „Czech made“, certifikátu Microsoft compatible a mnoha dalších cen za technickou inovaci, či za úspěšný exportní produkt.

Našim klientům se snažíme zajistit nejvyšší kvalitu služeb a to nejlepší co je v oboru integrovaného ovládání k dispozici, proto jsme mezi dodávané produkty zařadili výrobky lídra trhu, americké společnosti AMX. Společnost AMX působí na trhu automatizace a centrálního řízení od roku 1982 a za tuto dobu vytvořila kompletní portfolio produktů pro systémovou integraci včetně audio a video distribuce. V roce 2009 společnost Orange controls splnila náročné požadavky výrobce a získala nejvyšší certifikát distributora Sales & Support Partner. V roce 2013 jsme do portfolia přidali produkty společnosti Crestron Electronics.

Naše zkušenosti s dodávkami audiovizuálních systémů a integrovaného ovládání “na klíč” jsou založeny na dlouholeté praxi v oboru a na základě těchto znalostí nabízíme našim klientům řešení, díky nímž mohou maximálně využít široké možnosti současných technologií.

Simple Control for Everyone
Orange controls