Továrna Holport - Showroom osvětlení Flos

Klient:Konsepti
Název:Továrna Holport - Showroom osvětlení Flos
Rok realizace:2016

Popis:

Pro našeho partnera společnost Konsepti jsme provedli návrh a realizaci ovládání osvětlení v rámci nového showroomu designových italských svítidel Flos. Showroom výrobků Flos je součástí adaptované původní továrny na kovové zboží pana K. Jeřábka z roku 1911, která dala vzniknout projektu Holport.

Pro realizaci ovládání osvětlení jsme využili řídicí systém AMX by Harman. Ten splnil náročné požadavky na design i jednoduché ovládání obsluhou a klienty hledajícími vhodné produkty do svých interiérů. Kromě mobilního ovládání je možné si vyzkoušet také 7” dotykový panel AMX Modero S G4 7” zabudovaný na zdi místnosti, luxusně provedený stolní dotykový panel AMX Modero X G5 7” nebo pro běžné rychlé funkce využít klávesnici AMX MET-6N určenou pro vyvolání rychlých předvoleb.

Konsepti - showroom Flos 

Holport od svého vzniku přitahoval nejlepší firmy z oboru. Své showroomy zde měly a úspěšné začátky prožily společnosti jako Vitra nebo Bulb. Dnes Holport hostí absolutní špičku mezinárodní a české interiérové scény. Najdete zde kompletní portfolio prvků pro vybavení téměř jakéhokoliv typu interiéru - od kanceláří, přes hotely, restaurace, kavárny, veřejné budovy až po soukromé rezidenční interiéry. V atraktivně navržených interiérech studií najdete veškerý sortiment nábytku předních světových značek, kuchyně, vybavení koupelen, podlahové krytiny, dveře, osvětlení, stínící techniku, bytový textil, tapety, doplňky i dekorace a také školu designu.

Konsepti - showroom Flos 

Holport je nejen místem pro nakupování, ale i vzdělávání, setkávání a prezentaci osobitých a progresivních nápadů a směrů. Kromě stálých expozic se zde odehrávají prestižní módní přehlídky, premiéry knih či produktů, výstavy studentů i špičkových domácích a mezinárodně uznávaných autorů (především architektů, designerů, grafiků). Holport je pověstný originálními večírky, instalacemi a často překvapujícím spojením různých oblastí lidské činnosti a kreativity.

Popis vybavení:

Simple Control for Everyone
Orange controls